Moda na 2018 rok – co będzie dominowało?

Moda na 2018 rok – co będzie dominowało?

Moda lubi się powtarzać.

Co zakładać, na co zwrócić uwagę, jaki kolor wybrać?

Moda na 2018 co będzie hitem?

  1. Pastelowe kolory– pewnie stwierdzisz żaden hit lecz powtarzający się aspekt z poprzednich lat. Masz rację. Chłodne, pastelowe kolory mają nam przypomnieć o świeżości, witalności i wszystkim tym co związane jest z piękną wiosną. Jeżeli w Twojej szafie większość rzeczy dominuje w jasnych fioletach, różu, żółci to wystarczy to dobrze skomponować i nie musisz się zaopatrywać w nowe ubrania, bo moda za rok będzie już inna.
  2. Cekiny, połyskujące ubrania – to kolejny hit tej wiosny, trend ten jest przedłużeniem mody z 2017 roku lecz tym razem dominować będą sukienki, spódnice lecz gdy w Twojej szafie jest jakiś błyszczący top, buty – to świetnie. Komponując swoja disco metamorfozę skorzystaj z połączenia więcej niż jednego połyskującego elementu np. sukienka + buty, lub buty + koszulka, przełam to jakimiś spodniami w jednolitym odcieniu.
  3. Jeans– nasz ulubiony materiał znowu będzie królował na półkach sklepów. Tym razem jeans komponuj od kapelusza po buty. Po przez dobranie różnych odcieni jeansu możemy stworzyć niepowtarzalny look.
  4. Przezroczyste materiały – w 2018 roku nastawmy się na odważniejsze pokazywanie swojego ciała. Sukienki, tiule będą dominowały tego roku.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *