Up&More startuje z innowacyjną platforma szkoleniową SchoolUp

Up&More startuje z innowacyjną platforma szkoleniową SchoolUp


Agencja Up&More wchodzi na rynek specjalistycznych szkoleń dla marketerów z zakresu szeroko rozumianych działań reklamowych. W ramach stworzonego na potrzeby projektu brandu – SchoolUp, certyfikowani specjaliści realizować będą indywidualne sesje treningowe dla osób chcących znacząco podnieść swoje kompetencje m.in. w zakresie planowania, realizacji i optymalizacji kampanii.

Program szkoleniowy SchoolUp opiera się na precyzyjnie spersonalizowanym zakresie merytorycznym, pogłębionym przez praktyczne ćwiczenia i indywidualne treningi oraz rozmowy z dedykowanym specjalistą. Biorąc pod uwagę fakt, że większość osób odpowiedzialnych za marketing online dysponuje ograniczonym czasem, cała formuła szkoleniowa oparta została o dedykowane sesje treningowe, które odpowiednio rozłożone w czasie wpływają pozytywnie na sprawne przyswajanie wiedzy, bez konieczności alokacji dwóch lub trzech dni na szkolenie w tradycyjnym wydaniu. Z racji indywidualnego toku szkoleniowego, z sesji treningowych mogą korzystać zarówno osoby już znające, i na co dzień korzystające ze środowiska reklamowego, jak i osoby, które dopiero planują zawodowo odpowiadać za realizację działań płatnych. Jest to również wartościowy program szkoleniowy dla osób po stronie klienta, chcących aktywnie włączyć się w realizowane przez agencję zewnętrzną działania.

Całość procesu realizowana jest zgodnie z realnymi potrzebami i bieżącymi umiejętnościami uczestników. Dzięki pełnej elastyczności terminów, chętni mogą dopasować je do swojego grafiku zawodowego, bez względu na zaplanowane wcześniej aktywności.

W Up&More chcemy całkowicie zmienić sposób nauki i pozyskiwania wiedzy na rynku kampanii digialowych. Zamiast szkoleń, oferujemy indywidualne lekcje z trenerami, które są zdecydowanie bardziej efektywne i w pełni dostosowane pod poziom doświadczenia. Dodatkowym benefitem jest elastyczność terminów spotkań, a także duża porcja motywacji płynąca bezpośrednio od trenerów – komentuje pomysłodawca platformy SchoolUp – Tomasz Starzyński, Prezes Zarządu Up&More.

Założeniem całego systemu treningowego jest dostarczanie wiedzy doświadczonych praktyków realizujących na co dzień efektywne kampanie digital w Up&More, m.in. w zakresie:

  • prowadzenia kampanii Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads
  • analizy i interpretacji wskaźników
  • podstawowej i zaawansowanej optymalizacji wszystkich typów kampanii
  • przygotowywania analiz, raportów czy estymacji
  • dobierania kanałów, strategii bidowania czy modeli atrybucji
  • planowania i optymalizacji pracy w środowisku kampanii
  • szybkiego poruszania się w panelach reklamowych oraz narzędziach wspomagających.

SchoolUp to kolejny specjalistyczny projekt wydzielony w ramach Up&More. Po sukcesie na rynku marketingu aplikacji mobilnych z App&More przyszedł czas na intensyfikację działań w sferze szkoleniowej. Widzimy bardzo duże zainteresowanie tematem, jesteśmy zdania że możemy ten sektor znacząco poprawić, przyspieszyć i zaoferować lepsze rozwiązania. SchoolUp to nowa szkoła w branży digitalowej, która pozwoli uczyć się marketingu digital łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek – dodaje Tomasz Starzyński.

W projekcie trenerami są osoby z wieloletnim doświadczeniem, których kampanie zdobywają nagrody i wyróżnienia w krajowych i międzynarodowych konkursach dla agencji interaktywnych. Wśród nich są specjaliści SEM i stratedzy mediowi, dzięki czemu, każdy program treningowy może się zmieniać, wraz ze wzrostem wiedzy i umiejętności osoby korzystającej ze szkolenia.

Sesje treningowe odbywają się online, zgodnie z ustalonym indywidualnym planem merytorycznym i praktycznym. Równie przejrzysty jest model opłat – bez względu na wybraną ilość godzin w ramach konsultacji, występuje stała opłata w wysokości 149 zł netto za godzinę szkoleniową. Każda z osób korzystająca ze szkolenia otrzymuje bieżące raporty z postępów, dzięki czemu, w czasie rzeczywistym następuje weryfikacja umiejętności i poczynionych postępów. Więcej informacji o programie jest na stronie szkoleń: https://schoolup.pl/

Up&More startuje z innowacyjną platforma szkoleniową SchoolUp
Up&More startuje z innowacyjną platforma szkoleniową SchoolUp

***

Agencja interaktywna Up&More stawia na analityczne, ilościowe podejście do komunikacji zintegrowanej. Specjalizujemy się w działaniach marketingu online, wiemy, że każde działanie musi być uzasadnione biznesowo i przeliczone na efekt. Agencja wykorzystuje wszystkie dostępne kanały (online oraz offline), używając najbardziej zaawansowanych narzędzi optymalizujących działania komunikacyjne.

Up&More jest certyfikowanym Partnerem Premium Google oraz agencją partnerską Facebook. Uznaniem osiągnięć agencji są coroczne nominacje w Premier Partner Awards i cztery pierwsze miejsca w konkursie – European Search Awards 2022. Up&More to również aktywne członkostwo w Grupie ds. Public Relations w IAB Polska. Up&More zaufali już m.in.: Sephora, Grupa Impel, DHL Parcel Polska, PAH, Dominium Pizza, AmeriGas, Marvipol, CAT,  Panek SA, Ronson, Sieć Hoteli DeSilva WWF, POLREGIO, Carnilove Polska, Animal Island, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, H+H, EKOPARK.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *