Co oznaczają skróty ONS, FWB
Seks

Co oznaczają skróty ONS, FWB

Będąc singlem po pewnym czasie przychodzi pora na to, aby zainstalować aplikacę randkową i znaleźć sobie przyszłą partnerkę albo partnera. Jednak zanim to zrobimy musimy sobie odpowiedzieć na pytanie „czego szukamy i kogo szukamy„. Co to jest ONS oraz co to jest FWB?

O najpopularniejszych obecnie portalach randkowych będzie w innym wpisie. Teraz chciałbym Wam wyjaśnić czym są najpopularniejsze skróty spotykane w większości serwisów randkowych.

Czego i kogo szukamy na portalach randkowych

To chyba pierwsze podstawowe pytanie na które musimy sobie odpowiedzieć. Możemy szukać tam partnerki, albo partnera, który w dłuższej perspektywie będzie dla nas osobą na resztę życia. Możemy szukać przygody  w celu zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Co wybieracie?

Wiele osób w serwisach randkowych zamieszcza w opisie ONS albo FWB. Poniżej znajdziecie wyjaśnienie czym są te skróty.

ONS – co to znaczy?

Skrót ten oznacza One Night Stand – w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza to „przygodę łóżkową na jedną noc„. Osoby szukające ONS są to zazwyczaj osoby samotne, nie planujące w najbliższym czasie założenia związku, szukające rozrywki, dobrej zabawy i spędzenie JEDNEJ nocy z partnerem w łóżku.

Relacja to opiera się na spotkania dwóch osób w celu zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych i nie spotkania się nigdy więcej.

Pamiętajcie, że ONS to nie jest seks za pieniądze. Musi coś zaiskrzyć, być ten pociąg seksualny. Bo jaki byłby seks z partnerem, który Ci się nie podoba?

FWB – co to znaczy?

Skrót ten oznacza Friends With Benefits – w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza to „przyjaciele od seksu„. Relacja ta opiera się na dłużej znajomości dwójki ludzi, którzy mają wspólne pasje i zainteresowania, ale żyją w odmiennych od siebie świata. Osoby te spotykają się od czasu do czasu, nie tylko na rozmowę, kolację czy przysłowiowe wyjście do kina, ale przede wszystkim na seks.

Friends With Benefits to obecnie chyba jedna z najbardziej popularnych relacji na całym świecie. Osoby wybierające taką relacje nie są parą, a dwojgiem znajomych, którzy się od czasu do czasu spotykają.

Znalezienie osoby chętniej na FWB nie jest trudne, ale to już inna bajka, o której opowiem Wam innym razem.

Przeczytaj również: Czy powiedzieć o zdradzie?

Co oznaczają skróty ONS, FWB
Co oznaczają skróty ONS, FWB

ONS i FWB to nie seks za pieniądze…

Pamiętajcie, że obie te relacje nie są oparte na pieniądzach. Bardzo często w ten sposób są odbierane przez mężczyzn, którzy już na wstępie proponują kasę za spotkanie.

Jeśli szukacie seksu za kasę to musicie wybrać zupełnie inne portale z kobietami.

Obie relacje oparte są na wzajemnej akceptacji i przede wszystkim wspólnym pociągu seksualnym.

Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie szukać ONS czy FWB, zapraszam do lektury przyszłych wpisów.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments