Co zrobić gdy iPhone się popsuje lub zaleje wodą?
Lifestyle

Co zrobić gdy iPhone się popsuje lub zaleje wodą?

Telefon iPhone firmy Apple, to wysokiej jakości urządzenia, które charakteryzuje przede wszystkim ugryzione jabłko na tylnej obudowie. Możemy wyróżnić takie modele jak: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus i iPhone X. Im starszy model tym parametry techniczne tych telefonów są gorsz. Niemniej jednak wybór modelu to indywidualna sprawa każdego z nas. Warto jednak zwrócić uwagę na wielkość telefonu, jego zastosowanie, zużycie baterii i pojemność.

Do głównych zalet tych telefonów możemy zaliczyć przede wszystkim system operacyjny jakim jest iOS (jest bardzo intuicyjny, nie zacina się), aparat fotograficzny, elegancji design i przede wszystkim to, że we współczesnym świecie telefon służy nam do wszystkiego, telefony firma Apple w tych nowszych modelach ma już taką funkcję, jak odblokowanie telefonu za pomocą linii papilarnych.

Natomiast do wad iPhone zaliczamy przede wszystkim słabą baterię, trzeba ładować telefon nawet dwa razy w dniu gdy korzystamy z gier lub słuchamy dużo muzyki, ponadto nie ma możliwości dokupienia pamięci no i cena. W zależności od modelu ceny na rynku oscylują od 1600 zł w górę. Niestety każdy telefon ma to do siebie, że może się popsuć, niefortunnie spaść lub zalać się wodą i co wtedy?

Serwis produktów Apple – iSense.pl

iSense.pl to jedyny niepowtarzalny serwis produktów Apple od iPod, MacBook, iPad po iPhone. Ponadto serwisanci oferują nam użytkownikom naprawę gwarancyjną, zdejmowanie blokady Simlock, naprawę zasilaczy czy też wymianę sprzętu na nowy. iSense.pl mają swoją siedzibę w dwóch miejscach tj. Warszawa Śródmieście na ulicy Dobrej 56/66 i w Warszawie na Mokotowie na ulicy Wynalazek 2 lok. U9. Jeżeli nie możesz przynieść swojego iPhone osobiście to serwis iSense.pl oferuje również możliwość zamówienia kuriera.

Wystarczy tylko wypełnić formularz, dobrze zapakować swój telefon lub inne urządzenie firmy Apple i oddać kurierowi. Diagnoza Twojego urządzenia jest zawsze bezpłatna. Jaką pomoc oferuje nam serwis www.isense.pl odnośnie naszych iPhone? Otóż dokonują wymiany szybek i LCD, naprawy przycisku HOME, naprawy po zalaniach, wymiany przełącznika wibracji, wymiany baterii czy odzyskiwanie danych. Godny polecenia serwis wszystkim użytkownikom produktów Apple.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments