Kupujesz mieszkanie? Ranking najlepszych deweloperów
Lifestyle

Kupujesz mieszkanie? Ranking najlepszych deweloperów

Postanawiasz kupić mieszanie lecz nie wiesz od czego zacząć? Otóż najważniejszą kwestią jest Twój wkład finansowy oraz zdolność kredytowa, bez której tak naprawdę nie załatwisz nic. Najlepszym sposobem jest udanie się do banku i zaczerpnięcie informacji na temat swoich możliwości. Olejną kwestią, którą trzeba przemyśleć to przede wszystkim pytanie czy kredyt bierzemy sami czy z drugą osobą na pół? Czy masz odpowiedni wiek by wziąć udział w programie „Mieszkanie dla młodych” i ostatnia najważniejsza kwestia to lokalizacja.

Przy wyborze miejsca, zwróć uwagę przede wszystkim na lokalizację szkół, placów zabaw czy też przystanków autobusowych. Mając te wszystkie dane zastanów się nad wyborem odpowiedniego dewelopera. To bardzo ważna kwestia, ponieważ tak naprawdę powierzasz mu nie tylko terminowość oddania mieszkania ale także wszystkie swoje oszczędności.

Deweloper Budnex

Deweloper Budnex z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim województwo lubuskie to jedno z największych deweloperów we zachodniej części kraju. Zakres ich inwestycji jest bardzo szeroki, mieszkania możemy nabyć w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Poznaniu, Swarzędzu, Szczecinie, Dziwnówku a nawet Kołobrzegu. Wszystko tak naprawdę zależy od nas samych, gdzie chcemy kupić nasze wymarzone mieszkanie. Budnex w swojej ofercie zawiera mieszkania, które spełniają warunki powierzchniowe dla programu MDM czy mieszkania dwupoziomowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o standard wykończenia to jest to stan deweloperski, tzn. w mieszkaniu ściany i sufity pokryte są gipsem, instalacja TV, okna PCV, parapety granitowe, grzejniki i wzmocnione drzwi wejściowe.

Deweloper WAN S.A

Deweloper WAN S.A z siedzibą w warszawie w województwie mazowieckim to jedno z największych deweloperów. WAN S.A buduje przede wszystkim w Warszawie, Krakowie, Węgorzewie i Łodzi. Ceny za m2 szacują się od 4800 zł w górę. Deweloper buduje również mieszkania o powierzchni spełniającej warunki MDM. WAN S.A to firma, która główny nacisk w swoich projektach nakłada na lokalizację, niepowtarzalne projekty mieszkań i wybiera zawsze materiały z najwyższej półki, stąd wartość mieszkań jest tak duża.

Deweloper EKONBUD – FADOM

Deweloper EKONBUD – FADOM z siedzibą w Zielonej Górze w województwie lubuskim. Jest to solidna firma, którą cechuje terminowość zleceń, ponadto budynki powstają blisko terenów zielonych po to aby komfort każdego mieszkańca był na najwyższym poziomie. Kolejnym plusem mieszkań, które budowane są przez EKNBUD – FADOM to lokalizacja. Wszystkie są w obrębie infrastruktury miejskiej co powoduje, że mieszkańcy oszczędzają czas na dojazd do szkół czy przedszkoli.

 

Ranking przygotowany na podstawie zestawienia na stronie: www.wan.com.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.