Rzęsoteka

Gdzie odbyć profesjonalny kurs przedłużania rzęs

Profesjonalne przedłużanie rzęs… Rozłóżmy ten problem na czynniki pierwsze. Chyba każdej z nas poranne wstawanie i szereg obowiązków nie idzie w parze. Spóźnienie, źle wytuszowane rzęsy zabierają nam ten drogocenny czas na błogi sen. Jak temu zaradzić?

Mamy kilka możliwości, możemy udać się do kosmetyczki by przedłużyła nam rzęsy w ten sposób nie musimy ich malować przez ok.  2-3 tygodnie lub zapisujemy się na kurs przedłużania rzęs i otwieramy swoją działalność – same dla siebie jesteśmy szefami.

Rzęsoteka  – kursy podstawowe i zaawansowane

Wszelkiego rodzaju kursy to tylko inwestycja dla Ciebie. Rzęsoteka mieszcząca się w Krakowie oferuje dwa rodzaje szkoleń. Podstawowe trwa dwa dni i jego koszt wynosi 1600 zł i składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej części omówione zostają takie zagadnienia jak:  informacje o technikach doboru rzęs do kształtu oka, BHP, zasady przygotowania klientki do zabiegu, aplikacja rzęs krok po kroku itp.

Ponadto przeprowadzane są ćwiczenia na głowie treningowej. W części praktycznej wszystkie informacje zdobyte dnia poprzedniego wykorzystywane są w praktyce na modelce.  Kurs zaawansowany jest droższy ponieważ kosztuje 1900 zł za dwa dni, również składa się z dwóch części teoretycznej skupionej przede wszystkim na metodach objętościowych rzęs 2:1, 3:1, 2D, 3D itp. Część praktyczna to przede wszystkim nauka tworzenia kępki i praca już na dwóch modelkach.

Po obu kursach uzyskujemy certyfikat w obu językach upoważniającym nas do wykonywania zawodu zdobywając tytuł stylisty rzęs Noble Lashes. Ponadto, obserwując profil  Rzęsoteka na portalu społecznościowym Facebook (https://www.facebook.com/rzesoteka/) możemy dowiedzieć się o dostępnych produktach, promocjach w sklepie stacjonarnym a także zaaplikować na modelkę, zawsze to nowe doświadczenie.

Rzęsoteka
zdjęcie: https://www.facebook.com/rzesoteka/
Praca wykonana na szkoleniu 1:1 przez kursantkę

Zalety i wady przedłużania rzęs

Do zalet przedłużania rzęs nie wątpliwie zaliczamy to, że nie trzeba się malować, wstajesz i wychodzisz, idąc na plaże makijaż jest nie wskazany a mając przedłużone rzęsy zawsze pięknie wyglądasz. D

o wad zaliczamy cenę za kursy i wizytę u kosmetyczki, czas ich nałożenia to 2-3 godziny a także znacznie osłabiają nasze naturalne rzęsy. Niemniej jednak efekt jest piorunujący.

 

Redakcja nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *