Jak dobrać kreację na wesele
Moda

Jak dobrać kreację na wesele

Jak się ubrać na wesele? To pytanie zawsze chodzi po głowie wielu paniom, które idą w roli gościa Pary Młodej na taką imprezę aby móc się cudownie bawić do samego rana (lub krócej, jeżeli tak przewiduje plan imprezy). Kobieta musi ubrać się tak aby nie wyglądać lepiej od Panny młodej (w końcu to ona jest główną gwiazdą tego dnia).

Jeżeli chodzi o kolory to pani nie powinna celować w białe kolory. Może wybierać sukienki w kolorach kremowym, śmietankowym lub w podobnym, jednak powinna wystrzegać się kolorów białych – również ze względu na Pannę Młodą.

Zobacz także: Sukienka na przyjęcie

Jeżeli chodzi z kolei o kolor czarny, to w sumie różne są opinie. Można zdecydować się na taki motyw, jeżeli nie będzie to sukienka „smutna”. W końcu idziemy na taką zabawę, gdzie motywem przewodnim jest radość, szczęście, miłość a nie smutek i coś na kształt pogrzebu.

Dobierz sukienkę odpowiedniej długości

Warto również pamiętać o odpowiedniej długości sukienki, dzięki czemu wszystko będzie schowane tam gdzie powinno być. Jeżeli jednak kobieta nie chce sukienki (w końcu nie każda pani kocha kreacje) to zawsze można zdecydować się na eleganckie zestawienie z damskiej marynarki z odpowiednimi spodniami.

Warto zobaczyć: Białe, różowe, wiśnie a może truskawki – wybór zaproszeń ślubnych

Taki look będzie jak najbardziej wskazany podczas tak radosnego przyjęcia.

Jak dobrać kreację na wesele

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.