Jak przypiąć pas do pończoch?

Pas do pończoch

Pasy, pończochy to do niedawna stały element naszej garderoby, dziś kobiety bardziej restrykcyjnie do tego pochodzą. Dobór pasa ma znaczenie nie tylko w sposobie noszenia, elegancji ale również w sposobie mocowani z pończochami.

Wyróżniamy pasy cienkie, półpełne, pełny oraz formujący. Najczęściej wybierane pasy to jednak cienki, który znajdziemy praktycznie w każdym sklepie z bielizną nie mniej jednak spełnia on tylko funkcję ozdoby, oraz formujący, który nosi się od talii po pośladki, spłaszcza brzuszek, podkreśla pośladki, modeluje biodra i talię.

Pozostałe pasy do pończoch wybierane są w zależności gdzie chcemy je nosić czy w talii czy na biodrach.

Jak przypiąć pas do pończoch?

Wybierając pas do pończoch powinniśmy zwrócić uwagę na ilość podwiązek lub potocznie nazywanych żabek są od 4-14. Im większa ilość podwiązek tym lepiej pończochy trzymają się w ciągu dnia. Otóż pasy z czterema żabkami nie sprawdzają się u Pań, które prowadzą aktywny tryb życia.

Najlepiej dobierać pasy z 6-oma podwiązkami tj. 3 na każdą nogę, które dają nam gwarancję, że pończochy nie będą się przesuwać, podczas siadania, schylania czy chodzenia.

Im większa ilość podwiązek, tym pończochy lepiej się trzymają.

Obejrzyj również wideo:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.