Pas do pończoch
Moda

Jak przypiąć pas do pończoch?

Pasy, pończochy to do niedawna stały element naszej garderoby, dziś kobiety bardziej restrykcyjnie do tego pochodzą. Dobór pasa ma znaczenie nie tylko w sposobie noszenia, elegancji ale również w sposobie mocowani z pończochami.

Wyróżniamy pasy cienkie, półpełne, pełny oraz formujący. Najczęściej wybierane pasy to jednak cienki, który znajdziemy praktycznie w każdym sklepie z bielizną nie mniej jednak spełnia on tylko funkcję ozdoby, oraz formujący, który nosi się od talii po pośladki, spłaszcza brzuszek, podkreśla pośladki, modeluje biodra i talię.

Pozostałe pasy do pończoch wybierane są w zależności gdzie chcemy je nosić czy w talii czy na biodrach.

Garderoba rozpalająca wyobraźnie

Kobiety wiedzą, jak rozpalać mężczyzn do granic możliwości. Zakładając na siebie odpowiednio dobraną bieliznę erotyczną, można uwydatnić swoje atuty, ale także zakryć te części swojego ciała, które niekoniecznie chcemy, aby były pierwszym planem. Jednym z takich akcesoriów jest pas do pończoch, który służy nie tylko temu, aby pończochy się trzymały na swoim miejscu, ale także pomoże ukryć, to co chcemy, aby było zakryte.

Wybierając erotyczny pas do pończoch, warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany, aby jak najlepiej prezentował się na ciele, a także, aby służył jak najdłużej. Czarny pas do pończoch będzie najbardziej uniwersalnym wyborem, a także najłatwiej będzie znaleźć wiele modeli, warto jednak zakupić także inne wersje kolorystyczne, szczególnie jeśli w naszej garderobie dominują ubrania w jasnych barwach.

Pas do pończoch – jak przypiąć?

Gdy skompletujemy już swoją erotyczną garderobę, warto dowiedzieć się jak przypiąć pas do pończoch. Może na pierwszy rzut oka wydawać się to skomplikowane, jednak wcale tak nie jest. Po założeniu pasa oraz pończoch, wystarczy je po prostu połączyć ze sobą za pomocą spinek, następnie należy wyregulować gumy w pasie, aby były napięte, co zminimalizuje ryzyko zsunięcia się pończoch.

Jak przypiąć pas do pończoch?

Wybierając pas do pończoch powinniśmy zwrócić uwagę na ilość podwiązek lub potocznie nazywanych żabek są od 4-14. Im większa ilość podwiązek tym lepiej pończochy trzymają się w ciągu dnia. Otóż pasy z czterema żabkami nie sprawdzają się u Pań, które prowadzą aktywny tryb życia.

Najlepiej dobierać pasy z 6-oma podwiązkami tj. 3 na każdą nogę, które dają nam gwarancję, że pończochy nie będą się przesuwać, podczas siadania, schylania czy chodzenia.

Im większa ilość podwiązek, tym pończochy lepiej się trzymają.

Pas do pończoch
Pas do pończoch

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments