Jak się ubierać, by wyglądać kobieco?

Jak się ubierać, by wyglądać kobieco?

Ubiór to bardzo ważny element wizerunku każdej kobiety. Wiele pań doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pięknym wyglądem mogą przyciągać mężczyzn.

Co więc robić by wyglądać kobieco?

Zobacz: Must Have każdego mężczyzny, czyli 5 kosmetyków, które musisz mieć!

Podkreślaj swoje atuty

Przed wszystkim należy stosować zasadę, która mówi, że maskujemy swoje mankamenty natomiast podkreślamy atuty. Kobiety bardzo szczupłe powinny więc nosić sukienki wcięte w tali. Posiadaczki wyjątkowo zgrabnych nóg mogą sobie pozwolić na krótkie spódniczki i szorty.

Warto pamiętać, że panowie za stroje wyjątkowo kobiece uważają przede wszystkim spódnice i sukienki i warto je nosić jak najczęściej. Okazuje się jednak, że również w spodniach o kroju rurek lub cygaretek można wyglądać pięknie pod warunkiem, że założymy do nich szpilki.

Dodatki dodadzą kobiecości!

Kobiecości z pewnością dodają także płaszcze, kapelusze i dodatki takiej jak kwieciste apaszki, fantazyjne torebki. Panowie bardzo lubią także, gdy ich kobiety podkreślają wydatny biust i noszą dyskretne dekolty. Z pewnością królową kobiecych ubrań jest sukienka, która może występować w wielu odsłonach.

Pamiętajmy o tym, by nosić sukienki nie tylko wtedy, gdy jest ciepło ale także w miesiącach jesiennych i zimowych, kiedy sukienki możemy łączyć z płaszczami i kozakami.

Jak się ubierać, by wyglądać kobieco?
Jak się ubierać, by wyglądać kobieco?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *