Jak wybrać odpowiedni termometr dla niemowląt?

Jak wybrać odpowiedni termometr dla niemowląt?

Podwyższona temperatura u dziecka to znak dla rodziców, że w małym organizmie dzieje się coś niepokojącego. Wybranie odpowiedniego termometru, który pozwoli na dokładny pomiar temperatury, jest pierwszym krokiem, aby móc odpowiednio zareagować i zaplanować kolejne kroki działania. 

Jak wybrać odpowiedni termometr dla niemowląt i dzieci?

Rodzice często zadają sobie to pytanie, ponieważ na rynku dostępne są różne modele, a producenci coraz częściej prześcigają się w nowościach i udoskonaleniach swojego sprzętu. W aptekach lub sklepach medycznych znajdziesz termometry szklane, paskowe, elektroniczne, na podczerwień. Możesz znaleźć termometry, które muszą dotykać bezpośrednio skóry dziecka, termometry do ucha oraz termometry, które z odległości badają temperaturę ciała dziecka.

Termometry do mierzenia temperatury muszą być bezpieczne dla dzieci w każdym wieku oraz wiarygodnie odczytywać ich temperaturę ciała.

Termometr dla dzieci, który mierzy temperaturę ze środka ucha

Mierzenie temperatury może być dość stresującym procesem dla niemowląt i dzieci. Gdy gorączka postępuje, maluchy często płaczą i marudzą, a co za tym idzie, często nie chcą współpracować z różnymi metodami pomiaru temperatury. Warto mieć przy sobie termometr dla niemowląt, którym to będziemy mogli sprawdzić temperaturę dziecka.

Przeczytaj: Jaki laktator wybrać?

Termometr douszny mierzy temperaturę błony bębenkowej oraz tkanek wokół niej, co ważne pomiar ten trwa bardzo krótko. Wystarczy 1 sekunda, aby odczytać temperaturę z urządzenia. Jest to mało inwazyjne dla dziecka, które najczęściej jest poddenerwowane i marudne. Na rynku medycznym są dostępne inteligentne urządzenia, które szybko dokonują pomiaru oraz informują czy pomiar został zebrany prawidłowo. Taki asystent jest bardzo ważną funkcjonalnością, szczególnie dla młodych rodziców, którzy często po raz pierwszy muszą wykonać pomiar temperatury.

Termometr BRAUN Thermoscan 7 – termometr dla niemowląt – idealny wybór dla rodziców?

Termometr BRAUN Thermoscan 7 jest doskonałym wyborem dla rodziców i ich dzieci. Dokonuje on pomiaru temperatury z ucha dziecka, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania. Braun thermoscan 7 zbiera jak najlepsze opinie. Rodzice doceniają jego długość funkcjonowania, kompaktowość oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Termometr BRAUN Thermoscan 7
Termometr BRAUN Thermoscan 7

Termometr douszny Braun jest dostępny również w sklepach z małym AGD i dzięki temu jest szeroko dostępny do zakupu. Termometr dla niemowląt Braun to najlepszy wybór dla młodych rodziców, którzy chcą zadbać o zdrowie swojego dziecka.

Termometr BRAUN Thermoscan 7 opinie

Termometr BRAUN Thermoscan 7 opinie

Termometr dla niemowląt renomowanej firmy Braun na wielu forach i grupach rodziców cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Wiele osób wskazuje na to, że bardzo dokładnie mierzy temperaturę, która nie różni się od temperatury uzyskiwanej przy pomocy innych termometrów.

Sprawdź: Pieluszki bambusowe – co je wyróżnia?

Termometr BRAUN Thermoscan 7 cena

Braun thermoscan 7 cena to około 200 złotych, ale możesz również rozłożyć ceną na wygodne, miesięczne raty. 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *