Jaki aspirator elektryczny do nosa wybrać

Jaki aspirator elektryczny do nosa wybrać

W trakcie okresu zachrowań zimą i jesienią nasze pociechy bardzo często chorują. W trakcie przeziębienia prócz gorączki najczęstszym objawem jest katar. Gdy dziecko jest juz duże to jeżeli katar jest rzadki to nie mamy problemu z jego odsiąknięciem, problem pojawia się gdy katar jest gęsty. Podajemy wetdy leki na rozrzedzenie kataru w celu ułatwienia jego odsiąknięcia.

Gorzej sytuacja wygląda w przypadku maluszków. Same nie są w stanie poradzić sobie z usunięciem kataru. Już nasi rodzice stosowali gumową gruszkę do oczysczania noska. Niestety produkt ten był bardzo trudny w oczyszczaniu. Zalegały w  nim wciąż bakterie. Długo musieliśmy czekaż na wynalezienie aspiratora do odciągania kataru.

Aspirator ręczny do nosa

W okresie niemowlęcym rodzice bardzo często  stosują apiratory do noska maluszka. Najpowszechniejsze są aspiratory ręczne. Rodzice bardzo często aby wyciągnąć katarek używają siły własnych płuc, lub podłaczają do aspiratora odkurzacz!!

Niestety dzieci bardzo źle znoszą ich działanie. Odkurzacz ma zbyt dużą siłę ssania przez co dziecko może odczuwac ból i dyskomfort związany z wyciąganiem kataru. Ponadto przy następnym zabiegu złe wpomnienia powrócą.

W przyszłości jednym z następstw traumatycznych przeżyć jest strach przed dźwiękiem odkurzacza. Nie narażajmy więc dzieci na tak straszne traumatyczne przezycia. 

Jaki aspirator elektryczny do nosa wybrać
Jaki aspirator elektryczny do nosa wybrać

Aspirator elektryczny dla dzieci

 Od jakiegoś czasu na rynku można dostać aspirator elektryczny. Aspirator ten usuwa bardzo precyzyjnie katarek bez narażania rodzica na wdychanie zainfekowanej wydzieliny. Samo usuwanie wydzieliny z aspiratora jest bardzo proste i wygodne, poniewaz w tego typu urzązeniach ważna jest higiena.

Przeczytaj także: Jaki laktator wybrać?

Wielu producentów w produkowanych aspiratorach umieszcza możliwość emitowanai wesołych melodyjek dzięki czemu można odwrócic uwagę maluszka od wykonywanej dość nie przyjemnej czynności. Wiele innych modeli jest wykonanych w kształcie kolorowych zwierzątek i kwiatów. Dzięki temu usuwanie wydzieliny z noska maluszka może być komfortowe zarówno dla dziecka jak i rodzica. 

Przeszukując google po wpisaniu hasła aspirator elektryczny opinie można przeczytać same pozytywne opinie od rodziców, którzy mieli już możliwość stosować aspirator elektryczny cena zaś jest bardzo przystępna.

Aspirator elektryczny – jaki wybrać?

Bardzo często wybierane przez rodziców modele to:

  • nosiboo pro aspirator elektryczny,
  • neno sinus aspirator elektryczny do nosa,
  • braun, aspirator elektryczny o nosa.

  Fantastycznie, że dla starej gumowej gruszki wreszcie znaleziono godnego następce. 

Jaki aspirator elektryczny do nosa wybrać
Jaki aspirator elektryczny do nosa wybrać

Polecam wypróbować elektryczny aspirator do nosa, aby nasze dziecko było nie tylko zdrowe, ale i szczęśliwe. To urządzenie to nie tylko coś dla dziecka, to ogromna pomoc w higienie i dbaniu o dobre samopoczucie dziecka przez rodziców. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *