Zbliża się weekend majowy, niektóre obostrzenia odnośnie kwarantanny i pozostawania w domu zostały zdjęte. Otwarto parki, lasy, place zabaw, więc jeśli tylko pogoda dopisze z chęcią wybierzemy się w ten majowy weekend na spacer.
Postanowiłem przygotować dla Was strój – modnie, ale i elegancko. Kilka rzeczy, które aktualnie są w promocji i kupimy je niedrogo.
Zobacz również: Kosmetyki w SUPER promocyjnych cenach i z FANTASTYCZNYMI opiniami
Na górę wybrałem dopasowaną koszulę Wrangler w ciemnogranatowym kolorze z krótkim rękawem. Koszula idealnie będzie pasować do gładkich spodni materiałowych w kolorze karmelowym. Spodnie slim – dopasowane podkreślając tym samym naszą sylwetkę. Zapinane na guzik i suwak.
Buty to mokasyny, wykonane ze skóry ekologicznej, wyściełane od środka materiałem z wkładką również ze skóry ekologicznej. Kolor karmelowy sprawi, że będą one również ponadczasowe i uniwersalne, będziemy mogli je założyć zarówno na co dzień do pracy, jak również na inne bardziej eleganckie okazje. Oczywiście, jakby ktoś nie wiedział do tego typu butów nie zakładamy skarpetek 🙂
Buty za niecałe 50 PLN, moim zdaniem jest to świetna okazja na tego typu zakupy. Spodnie w podobnej cenie, więc Wasz portfel za bardzo nie ucierpi z tego powodu.
Przeczytaj: Lista Top 10 najpopularniejszych tytułów Netflixa
Znalazłem dla Was produkty, które są aktualnie w dobrych cenach, nie zrujnują Waszego budżetu, a dodatkowo posłużą Wam nie tylko raz, ale i każdego dnia.
Moja stylizacja:
A może Wy macie jakieś propozycje stylizacji. Wrzucajcie info w komentarzach.