Najmodniejsze kozaki na jesień

Najmodniejsze kozaki na jesień

Czarne czy może klasycznie brązowe? Jasne czy ciemne? Najmodniejsze kozaki na jesień zachwycają swoją różnorodnością. Nie mają nic wspólnego z nudą i prostotą. Są barwne, oryginalne i dzięki temu fantastycznie urozmaicają nawet klasyczne stylizacje.

Warto mieć coś takiego w swojej szafie!

Dobry but to gwarancja udanej i atrakcyjnej stylizacji.

Mimo iż w sklepach obuwniczych wciąż można znaleźć buty wykonywane z materiałów o standardowych odcieniach – czarne lub brązowe – to nie one będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie. Liczyć się będzie kolor! Musi on robić spore wrażenie i być zauważalny już z daleka. Czarne botki najlepiej odłożyć więc wgłąb szafy i na ich miejsce wybrać obuwie o wyrazistym i mocnym odcieniu. Długie czerwone botki będą doskonałym wyborem. Wspaniale urozmaicą nawet czarną stylizację, przełamią jej prosty wygląd i dodadzą jej niesamowitego uroku.

Oryginalne kozaki na jesień mogą być też wyposażone w dodatkowe detale – niepozorne dżety obejmujące całą ich powierzchnię czy wyraziste ćwieki umieszczane na samym czubku butów. W nachodzącym sezonie wszystko będzie dozwolone. Odrobina szaleństwa w modzie jest tym, na co warto sobie pozwolić.

Oczywiście klasyczne kozaki także warto mieć w swojej szafie. Mimo iż czerwone buty są zaskakujące i bardzo wyraziste, raczej nie powinno się ich ubierać do pracy czy szkoły. Na co dzień lepiej stosować klasyczne dodatki, a wieczorami szaleć z tymi bardziej niepowtarzalnymi.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *