Torebka, wyposażenie torebki

Niezbędne minimum w damskiej torebce

Często kobiety i nie tylko kobiety zastanawiają się co tak naprawdę powinno znaleźć się w damskiej torebce, co jest takim niezbędnikiem. Osobiście znam kobiety, które w torebce noszą tylko portfel, klucze, komórkę i chusteczki higieniczne. Jest to nie wątpliwie skrajny minimalizm zwartości damskiej torebki. 

Trzeba jednak wziąć pod uwagę iż takie minimalistyczne kobiety zdarzają się rzadko. Częściej jednak zdarzają się torebki wyposażone w dużo dodatkowych elementów.

Tak naprawę do standardowego minimum w damskiej torebce należy zaliczyć oczywiście telefon, klucze, portfel i chusteczki higieniczne. Naturalnie kolejnymi niezbędną rzeczą jest lusterko– każda kobieta chce się przejrzeć czy dobrze wygląda. Kolejnym ważnym elementem jest puder, wiadomo iż kobieta nie lubi gdy jej twarz się błyszczy.

Jak już kobieta ma puder to jeszcze przydałby się błyszczyk, żeby w każdej chwili mogła czuć się kobieco oraz miniaturka ulubionych perfum by zawsze ładnie pachnieć. Często zdarza się także iż kobiety noszą przy sobie kalendarz, w którym mogą zanotować wszystkie niezbędne spotkania. Oczywiście kobieta powinna posiadać też długopis, którym będzie mogła zapisać niezbędne informacje.

Ostatnim już ważnym elementem w damskiej torebce powinny być „akcesoria pogodowe” czyli okulary przeciwsłoneczne bądź parasolka. Naturalnie wszystko zależne od aktualnej pogody. Oczywiście minimalne wyposażenie damskiej torebki zależy tylko i  wyłącznie od aktualnych potrzeb jej właścielki. Inną zawartość torebki będzie miała matka małych dzieci, a jeszcze inną singielka, która zawsze musi wyglądać perfekcyjnie. Jeszcze inną zawartość torebki będzie miała kobieta w ciąży.

Tyle ile jest różnych kobiet tyle może być również różnych zawartości damskiej torebki. Jednak podstawa, która jest dostępna w każdej torebce to telefon, klucze, portfel i chusteczki higieniczne. Reszta wyposażenia minimalnego torebki zależy tylko od indywidualnych potrzeb każdej kobiety.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *