Nowa marka kosmetyków Natural Home Spa w drogeriach Natura
Uroda

Nowa marka kosmetyków Natural Home Spa w drogeriach Natura

Drogerie Natura wprowadziły do swojej oferty nową markę kosmetyków naturalnych. Produkty do pielęgnacji ciała Natural Home Spa zostały stworzone z myślą o celebrowaniu wyjątkowych momentów i drobnych przyjemności, a ich inspiracją były tradycyjne zabiegi i rytuały pielęgnacyjne znane od pokoleń. 

Premiera nowej marki Natural Home Spa miała miejsce 13 września w klimatycznych i kameralnych wnętrzach studia Polka Pilates w Warszawie. W wydarzeniu wzięły udział m.in. influencerki i blogerki, którym bliska jest tematyka beauty. Zaproszenie przyjęły m.in. Monika Muratova, Marta Rentel, Gabriela Werkowska, Izabela Wojciechowska, Ki Tka, Eliza Piątkowska, Ola Jabłońska oraz Kalina Chodakowska. Panie miały okazję przetestować kosmetyki, a także wziąć udział w profesjonalnym treningu pilates, prowadzonym przez doświadczonych trenerów na oryginalnych reformach.

O składnikach kosmetyków Natural Home Spa i ich właściwościach opowiedziała doktor nauk chemicznych Marta Pawłowska, safety assesor, która dba o najwyższą jakość formulacji
i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych. Jak podkreśliła, produkty Natural Home Spa mają za zadanie wprowadzić ciała i dusze w stan harmonii, zapewnić zdrowie i spokój. – Idea, która nam przyświecała, to przywrócenie równowagi duszy, ciała i umysłu. Dlatego skupiliśmy się na rytuale. To specjalna forma przywracania homeostazy naszego organizmu – mówiła w trakcie spotkania. 

Przeczytaj również: Limitowana edycja kosmetyków KOBO Miss Polonia od września dostępna w drogeriach Natura

Ajurweda, hammam i minerały morskie – to nazwy tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych i zarazem trzech kosmetycznych linii z nowej serii. W skład każdej z nich wchodzą: mydło w płynie, żel pod prysznic, balsam oraz peeling. Produkty Natural Home Spa wyróżnia nawet 99% składników pochodzenia naturalnego, opakowania z recyklingu, a także intensywne i orientalne zapachy silnie oddziałujące na zmysły, które pozwalają osiągnąć efekt SPA w domowym zaciszu. Zaawansowane
i starannie opracowane formuły Natural Home Spa czerpią z wiedzy, mądrości i doświadczenia przodków, dlatego odwołują się do tradycyjnych składników i rytuałów pielęgnacyjnych znanych od pokoleń. 

Nowa marka kosmetyków Natural Home Spa w drogeriach Natura
Nowa marka kosmetyków Natural Home Spa w drogeriach Natura

Ajurweda to wywodzący się z Indii, starożytny, holistyczny rytuał odprężająco-regenerujący, skupiający się wokół filozofii „mądrego życia”, czyli dbałości zarówno o ciało jak i strefę duchową.

Hammam jest tradycyjnym zabiegiem oczyszczająco-odżywczym, praktykowanym od wieków
w tureckich i marokańskich łaźniach.

Zobacz także: Jak mieć zadbane paznokcie bez wizyty u kosmetyczki?

Minerały Morskie to tradycyjny zabieg rewitalizująco-odświeżający, czerpiący z wielopokoleniowej mądrości krajów basenu Morza Martwego oraz bogactwa wywodzących się z niego minerałów
i składników aktywnych.

Produkty Natural Home Spa dostępne są w drogeriach Natura w całej Polsce, a także
w sklepie internetowym
www.drogerienatura.pl 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments