Zestawy budowlane klocki Lego Ninjago
Dziecko

Zestawy klocków Lego Ninjago

Zestawy Lego Ninjago – zestawy konstrukcyjne i klocki pomogą Ci rozwinąć kreatywność. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy dla swoich dzieci, czy chcesz dodać do własnej kolekcji zestawów do budowania, Lego Ninjago Lidl ma zabawki i zestawy do budowania dla każdego konstruktora. Wybieraj z szerokiej oferty zestawów i minifigurek dla dzieci i kolekcjonerów.

Posiadamy również zabawki Nijago dla młodszych dzieci, a także zestawy modeli samochodów, samolotów, budynków i nie tylko dla hobbystów. Znajdź zabawki konstrukcyjne, zestawy modeli, zestawy klocki Lego i nie tylko dla dorosłych i dzieci.

Zobacz również: Wszyscy na pokład! Nowy LEGO® HARRY POTTER™ Ekspresu do HOGWARTU™ nadjeżdża!

Klocki LEGO Nijago

Nasz wybór zestawów konstrukcyjnych LEGO Ninjago zawiera kilka popularnych postaci dla każdego fana. Wybieraj spośród zestawów Star Wars, zestawów Harry Potter, zestawów Marvel i DC oraz innych ulubionych. Posiadamy również różne zestawy klocki Ninjago LEGO City i zestawy LEGO Ninjago. Co więcej, są one dostępne dla osób w różnym wieku, w tym małych dzieci, nastolatków i dorosłych.

Możesz nawet znaleźć duże i mniejsze zestawy LEGO dla różnych poziomów umiejętności. Niezależnie od tego, czy szukasz fajnego zestawu lub zabawki konstrukcyjnej dla swojego dziecka, czy też sam jesteś mistrzem budowania, znajdziesz najlepsze klocki Lego, zestawy i inne. 

Przeczytaj także: Lego DUPLO – klocki idealne dla maluchów

Lego ninjago opinie 

LEGO Ninjago to ekscytujący świat ninja walczących z siłami zła. Twoje dziecko będzie cieszyć się spotkaniem ze swoimi bohaterami i odgrywaniem ich ekscytujących i różnorodnych przygód. Ponadto mogą zagrać w przebojowy serial telewizyjny i zmierzyć się z przyjaciółmi w walce o tytuł mistrza Spinjitzu!

Baw się z Lloydem, Cole’em i przyjaciółmi w THE LEGO NINJAGO MOVIE 70657 NINJAGO City Docks i broń się przed atakami Garmadona. Ten bardzo szczegółowy zestaw zawiera port z działającym dźwigiem i łodzią oraz 2 poziomy lokacji w Starym Świecie, w tym sklep spożywczy z przechylaną wystawą żywności i obrotowym rożnem; dom z pokojem mapowym i kuchnią/sypialnią; warsztat rzeźbiarski; plus dojo. Poznaj nowoczesne życie NINJAGO City na ulicy z herbaciarnią i arkadą z wymiennymi billboardami, grami zręcznościowymi do zbudowania, działającym automatem z napojami i świńskim „balonem” do zbudowania przymocowanym do dachu. Zestawy zawierają również minifigurki LEGO NINJAGO.

Zestawy budowlane klocki Lego Ninjago

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments