Skróty na Tinderze, które musisz znać zanim założysz konto!
Lifestyle

Skróty na Tinderze, które musisz znać zanim założysz konto!

Kiedy założysz konto na Tinderze, może się okazać, że na profilach zobaczysz skróty, które niewiele Ci powiedzą. Przeczytaj ten artykuł, żeby poznać najpopularniejsze z nich i szybko nauczyć się obsługiwać tę aplikację. Jakie są najpopularniejsze skróty na Tinderze?

FWB, ONS… Co to w ogóle znaczy?

ONS, czyli one night stand oznacza, że dana osoba nastawiona jest na szybką znajomość. Jeśli zobaczysz ten skrót, nie masz co liczyć na trwałą relację.
FWB, czyli friends with benefits, to relacja, która opiera się na przyjaźni i seksie bez zobowiązań. Tutaj również nie ma miejsca na poważny związek.

Typy osobowości

Wiele osób decyduje się na dodanie do opisu też skrótu, który oznacza jego typ osobowości. Możemy sprawdzić swój wykonując prosty test online. Oto kilka przykładów:
• INTP – osobowość Logik.
• INTJ – osobowość Architekt.
• ENTJ – osobowość Dowódca.
• ENTP – osobowość Dyskutant.
Takich grup jest oczywiście więcej, a znając ich znaczenia możemy dowiedzieć się czegoś o drugiej osobie jeszcze przed pierwszą wymianą zdań. Warto poczytać sobie o tych typach, poznać swój i sprawdzić czy jesteśmy kompatybilni z osobą, która nas interesuje.

Skróty na Tinderze – to już jasne

Warto znać skróty na Tinderze, bo dzięki nim łatwiej będzie nam poruszać się po tej platformie. Teraz nie będziesz się już zastanawiać co oznacza tajemnicze ONS czy ENTP w opisie drugiej osoby.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments