Spódnica ołówkowa z cym ja nosić?

Spódnica ołówkowa z cym ja nosić?

Spódnica ołówkowa to nic innego spódnica z wysokim stanem, której długość sięga aż za kolano. Bardzo często wybierana wśród stylizacji gdyż możemy uzyskać wymarzony model figury typu klepsydra.

Nie każda kobieta może ją nosić gdyż podkreśla krągłości pośladków, kobieta powinna mieć smukłe nogi i mieć płaski brzuch.

Ten ostatni aspekt, można zniwelować dobierając odpowiednią bieliznę, wyczulające gorsety, rajstopy czy figi Osoby, które mają szerokie biodra i ramiona powinny wystrzegać się tego typu spódnic. Powód jest jeden optycznie Cię powiększą i będziesz się czuć nie komfortowo.

Ponadto zakładając spódnicę ołówkową konieczne jest dobranie do tego zestawu wysokiej szpilki. Im wyższa szpilka tym optycznie nas mniej.

Spódnica ołówkowa z czym nosić?

  1. T-shirt wkładany do środka spódnicy,
  2. Obcisły golf,
  3. Typowa koszula, której przód wkładamy do spódnicy a tył puszczamy swobodnie,
  4. Sweterek czy bluza są to materiały, które nie nadają się do chowania ich do środka spódnicy gdyż spowoduje to powstanie fałdka, który nie wygląda efektownie nosząc spódnicę ołówkową, niemniej jednak gdy bardzo się upieramy by ubrać tego typu rzeczy warto by były one krótkie – do pępka. W przeciwnym razie spowoduje to, że będziemy wyglądały nieproporcjonalnie do swojej figury,
  5. Koronkowe body – przyległy materiał nie tylko uwydatni twoje walory ale również nada Ci seksapilu gdyż koronka wpływa na mężczyzn podniecająco, na wierzch możesz narzucić ramoneskę i stylizacja gotowa na domówkę, na wyjście z przyjaciółkami czy na pierwsza randkę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *