Typy mężczyzn, których powinnaś unikać…

Typy mężczyzn, których powinnaś unikać…

Zdarza się, że spotykasz cudownego mężczyznę, na pierwszy rzut oka – ideał. Zanim jednak powiesz przysłowiowe „ tak” zrób mu mały test. Po pierwsze zagrajcie w grę „ 10 pytań”. Przygotuj listę rzeczy, o które chciałabyś zapytać. W ten sposób, poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania ale również mimika zdradzi Ci kiedy amant kłamie. Jeśli zauważysz, że podczas wypowiedzi nie patrzy Ci w oczy to już powinno zapalić się czerwone światełko w Twojej głowie ponieważ oznacza to, że Twój wybranek kłamie.

Ponadto gesty, też wiele mówią o tym, że toś jest nie tak. Możemy tutaj zaliczyć np.: łapanie się za nos, za ucho, wkładanie palców do ust czy też pocieranie oka. Wiele jest takich niuansów, które powinny dać Ci do myślenia. Przedstawię Ci kilka typów i ich sposób zachowania, których powinnaś unikać.

Mama, mama i jeszcze raz mama – czyli najważniejsza osoba dla maminsynka..

Zgadzam się, że mama to najważniejsza osoba w naszym życiu ale bez przesady. Kiedyś trzeba odciąć się od przysłowiowej spódnicy. Na początku jest idealnie, mężczyzna Cię rozumie, jest opiekuńczy i się stara. Wszystko się zmienia, gdy relacja między wami osiąga wyższy poziom. Na drodze pojawiają się pierwsze kłopoty, a Twój partner zamiast komunikować się z Tobą i szukać kompromisu, siedzi u mamusi i płace jej w rękaw. Ponadto wszystkie decyzje, jakie proponuje są podyktowane przez mamę, i to ona ma ostatnie zdanie podczas wychowywania waszych dzieci czy kupieniu nowej sofy do domu. Unikaj takich mężczyzn, bo oprócz „noszenia spodni” w związku będziesz musiała często przekonywać do swoich racji nie tylko niezdecydowanego faceta ale również jego mamę.

Nie możesz się przeciwstawić? Ze wszystkiego musisz się tłumaczyć? – życie z tyranem

Mężczyzna tyran nie ujawnia swojej mrocznej strony od razu. Musisz być na baczności. Na początku jest stanowczy, sprawia wrażenie osoby pewnej siebie a o byłej dziewczynie czy swoim kierowniku szydzi, próbuje pokazać swoją wyższość. To już daje do myślenia. Taki mężczyzna nie rozumie słowa „nie”. Musisz wykonywać wszystko to co chce w tej chwili, kontroluje Cię na każdym kroku a gdy okażesz słabość to zrobi wszystko by Cię poniżyć, ośmieszyć i za wszelką cenę będzie próbował uzależnić Cię od siebie zyskując nad Tobą pełną kontrolę.

Mężczyznę najlepiej poznać na wielu podłożach, najlepiej po upojeniu alkoholowym w ten sposób dowiesz się czy jest nerwowy po alkoholu ale także poznając jego znajomych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *