Biżuteria, która rozwiąże Twój brak pomysłu na prezent

Biżuteria, która rozwiąże Twój brak pomysłu na prezent

Jeżeli zbliżają się święta, rocznica Waszej przyjaźni bądź jej urodziny to możesz jej kupić biżuterię. Jej nigdy za wiele. Idealnym prezentem może być bransoletka, do której dokupujesz przywieszki i mocujesz na bransoletce. Nie tylko świetnie wygląda na każdej dłoni lecz załatwia również sprawę kolejnych prezentów. Każda inna okazja to inna przywieszka. Biżuteria jest srebra z elementami złota lub kamieniami Swarovskiego.

Na każdej wygrawerowana jest próbka srebra. Bransoletkę można regulować także nawet najmniejsza raczka kobiety będzie mogła ją nosić. Jeżeli chodzi ocenę jest ona droga. Z jedną przywieszką jej cena sięga około 500 zł.

Dodatkowo każda przywieszka kosztuje około 100 zł. Istnieją również tańsze lecz szybko szarzeją i znacznie różnią się od tych autentycznych. Zawieszki są w kształcie wózków, piłek, torebeczek, serc, liter, owoców, warzyw i wielu innych elementów. Jest to drogi prezent lecz warto zainwestować.

A może celebrytka??…

Nie bransoletka to może łańcuszek? Celebrytka to świetny pomysł na prezent. To delikatny łańcuszek z zawieszką. Idealne na prezent dla każdej kobiety. Zaleca się nosić blisko szyi lub lekko opięte. Można kupić z jedną blaszką, dwoma a nawet trzema w kształcie serca, koła koperty czy koniczyny. Dostępne są one zarówno srebrne, jak i złote. Ceny za srebro wahają się od 60 zł w górę. Natomiast pozłacane celebrytki, są droższe i tutaj ceny oscylują od 100 zł w górę. Dopełnieniem prezentu będą również kolczyki. Można w ten sposób skomponować zestaw kolczyki blaszki w tym samym kształcie co celebrytka. Świetny pomysł na każdą okoliczność. Kobiety cieszy wszystko to co się błyszczy i świeci.

Takie już jesteśmy, kochamy błyskotki. Czasami to idealne rozwiązanie na poprawienie sobie humoru, zatopienie smutków albo wynagrodzenie sobie jakiegoś ciężkiego okresu w życiu. Tak nie wiele a cieszy. Jeżeli Twoja znajoma nie ma pomysłu na prezent dla zaproponuj jej właśnie ta bransoletkę kolczyki albo sięgnij do swojej inwencji twórczej i zrób jakąś kolorową kartkę albo album z waszymi zdjęciami. To na pewno sprawi jej radość.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *