Wysoki stan nie dla wszystkich…
Moda

Wysoki stan nie dla wszystkich…

W kolekcji wiosenno-letnio – jesiennej dominują rzeczy z wysokim stanem. Możemy to zauważyć w spodniach, spodniach i legginsach. Nosząc taki tym ubioru chowamy swoje tzn. boczki. Sylwetka znacznie się wydłuża a my czujemy się pewniej w swoim ciele. Jeżeli mamy krągłości warto ubierać spodnie, spódnicę czy legginsy koloru czarnego to optycznie wyszczupla.

Lecz dominują teraz paski, kratka, pantera, kółka czy kwiaty. Różnorodność we wzorach jak i kolorach pozwoli nam na dobranie czegoś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli chodzi o ceny to są one różne w zależności od producenta, tkaniny i marki. Jeżeli chodzi o jeansy to ceny będą się wahać od 100 do 200 zł. Legginsy i spódnica będą kosztowały znacznie mniej.

Kto może nosić spodnie z wysokim stanem??

Prawdę mówiąc wysoki stan pasuje praktycznie do każdej z nas. Teoretycznie nie do każdej. Decydując się na kupno takich spodni zwróć uwagę na kształt swojej figury. Jeżeli klasyfikujesz ją do wiolonczeli, wazy czy klepsydry gdzie można zauważyć kształtne kształty to zdecydowanie poleca się wysoki stan. Chowając bluzkę czy koszulę w środek jeszcze bardziej uwydatnisz to co w Tobie piękne. Wiele kobiet uwydatniając biodra zauważa inny kompleks tj. małe piersi.

Możemy do takiego zestawu nałożyć długi łańcuszek z zawieszką w kształcie sowy, serca, gwiazdki czy też koła. W ten sposób rozmówca skupi całą uwagę na Twoim łańcuszku a kompleks odejdzie w zapomnienie.

Nie poleca się stosowanie tych rzeczy dla osób szczupłych lub mających wąską talię i wąskie biodra. To dodatkowe odchudzenie ciała spowoduje, że dana osoba nie będzie wyglądać naturalnie. Niemniej jednak znajdziemy i dla Was alternatywę. W postaci spodni dzwonów z wysokim stanem. Odwrócimy w ten sposób uwagę od bardzo szczupłej sylwetki a skupimy się na szerokiej nogawce spodni, która optycznie nas trochę powiększy.

Ogromnym plusem wysokiego stanu jest to, że nie musisz się martwić za każdym razem gdy wstajesz bądź się schylasz czy nie widać Ci majteczek, paska czy znienawidzonego przez Ciebie boczku. Same plusy. Ponadto wystarczy trochę wyobraźni by z jednego elementu zrobić coś co nie tylko fajnie się nosi ale i dobrze prezentuje.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.