Jaki kosmetyk ujarzmi krótkie włosy?
Uroda

Jaki kosmetyk ujarzmi krótkie włosy?

Wiosenna aura sprzyja pojawieniu się ochoty na zmianę wizerunku. Drastyczne metamorfozy często obejmują ścięcie długich włosów, koloryzację, ciekawe upięcia.

Jednak kiedy euforia po zmianie fryzury przeminie, nowy „użytkownik” zaczyna zastanawiać się, w jaki sposób stylizować swoją czuprynę, by wyglądać tak samo wystrzałowo, jak zaraz po wizycie u fryzjera. Jeżeli ktoś nie lubi połysku, rozwiązaniem jest matująca pasta do włosów.

Warto wiedzieć o: Wypadanie włosów – jak sobie z tym radzić?

Pasta do włosów – jak używać?

Nie trzeba się długo zastanawiać, jak używać pasty do włosów – jest to bajecznie proste! Wystarczy nanieść kosmetyk na dłonie i puścić wodze fantazji. Układanie można wspomóc obróbką cieplną, na przykład za pomocą lokówki lub prostownicy. Dobrej jakości kosmetyk ochroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury, a fryzura tak ułożona, wytrzyma wiele godzin.

Przeczytaj również: 2 sposoby na elektryzujące się włosy

Utrwalone za pomocą pasty krótkie włosy są kwintesencją wygody i najnowszych trendów. Taką fryzurą nie trzeba się przejmować przy niesprzyjającej pogodzie, w trakcie opadów, czy przy silnym wietrze. Bez problemów zniesie trudne warunki, a wygląd pozostanie nienaganny przez cały dzień.

Również panowie dbający o skrzętne ułożenie włosów lub przeciwnie – artystyczny nieład na głowie z pewnością skorzystają z zalet kosmetyków do stylizacji.

Jaki kosmetyk ujarzmi krótkie włosy?

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments