Jakie pieluchy dla niemowląt wybrać – Huggies, Pampers czy Bella?

Jakie pieluchy dla niemowląt wybrać – Huggies, Pampers czy Bella?

Wybierając pieluchy dla niemowląt zawsze mamy na względzie dobro dziecka. Maluch powinien czuć się w nich niezwykle komfortowo, powinny być wygodne i łatwo się zakładać. Dla rodziców bardzo ważne jest, by dobrze trzymały zawartość.

Które pieluchy jednorazowe wybrać? Która marka pieluch będzie najlepsza dla naszego malucha? Oto porównanie pieluszek Bella, pieluszek Pampers i pieluszek Happy.

Pieluchy dla niemowląt – Pieluchy Bella Happy

Pieluchy Bella Happy
Pieluchy Bella Happy

Każda Mama dba o swoje dziecko, a pieluchy Bella Happy pozwolą cieszyć się macierzyństwem! Pieluszki tej firmy są łatwo dostępne w sklepach i nie należą do najdroższych, a ich jakość jest adekwatna do ceny.

Pieluszki dla niemowląt Bella słyną z doskonałej chłonności, dlatego nie trzeba co chwilę ich zmieniać. Do tego mają bardzo mocne zapięcie co sprawia, że nie spadają dzieciom i nie przesuwają się w żadnych okolicznościach. Dzieci mogą czuć się wygodnie, a w dodatku będą miały suchą skórę przez długi czas.

Przeczytaj również: Jaki laktator wybrać?

Pieluchy dla niemowląt – Pampers Premium Care

Pieluchy dla niemowląt - Pampers Premium Care
Pieluchy dla niemowląt – Pampers Premium Care

To niezwykle delikatne pieluszki, które świetnie nadają się dla noworodków jak i starszych dzieci. W środku znajduje się siateczka, która dobrze wchłania i nie pozostawia przykrego zapachu. Cena jest trochę wyższa niż innych pieluch, jednak jakość wykonania jest bardzo wysoka.

Przez długi czas zachowują suchą powierzchnię, dzięki czemu można uniknąć odparzeń delikatnej skóry niemowlęcia. Mamy bardzo często wybierają tą markę ze względu na doskonałą jakość materiałów, z których są wykonane.

Pieluchy dla niemowląt – Huggies Elite Soft

Huggies Elite Soft
Huggies Elite Soft

To popularne jednorazowe pieluszki często wybierane przez młode Mamy. Są dostępne w ulubionych sklepach. Ich zaletą są wygoda maluszka i komfort noszenia. Pieluszki nie przesuwają się, a specjalne rzepy umieszczone na bokach dobrze trzymają pieluszkę na miejscu. Bardzo szybko wchłaniają zawartość pieluszki co sprawia, że dziecko może czuć się komfortowo przez długi czas. Pieluszki Huggies to doskonała decyzja, którą musi podjąc każda Mama.

Wszystkie jednorazowe pieluszki posiadają specjalny wkład chłonny dostosowany do ciała i ciężkości dziecka. Niezwykle ważny jest ściągacz z tyłu zabezpieczający zawartość pieluszki oraz specjalne gumki po bokach. Wybierając pieluszki można także zwrócić uwagę na opakowanie, może być z uchwytem lub specjalnym otwarciem ułatwiającym wyciąganie i przechowywanie pieluszek. Warto przetestować kilka rodzajów pieluch, by sprawdzić, w których dziecko czuje się najlepiej. Czasem dzieci nie tolerują niektórych marek, dlatego nie można skupiać się na jednych jeśli nie są najlepsze dla dziecka.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *