Moda na aktywność

Moda na aktywność

Wszystkie obostrzenia związane z epidemią powoli się kończą. Lato zaczęło się na dobre i rozpieszcza nas piękną, słoneczną pogodą. Aktywniej uczestniczymy w życiu towarzyskim, na ulicy można spotkać więcej ludzi. I więcej osób jeżdżących na rowerach, deskach czy rolkach. I patrząc na te wszystkie osoby przez pryzmat mody, zauważyłam jedną tendencję – dres wkroczył do naszej garderoby i zadomowił się w niej na dobre. To oczywiście duże uproszczenie, ponieważ mówiąc „dres” mam na myśli wygodną odzież o luźniejszym kroju, w której czujemy się bardzo komfortowo i wygodnie.

I aby była jasność – cieszy mnie to ogromnie, ponieważ sama jestem fanką wygodnych ubrań. To po pierwsze. A po drugie – odzież sportowa może być naprawdę estetycznie wykonana, z dobrych gatunkowo materiałów, w modnych kolorach.

Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

Gdzie szukać dobrych ubrań sportowych?

Polecam Wam sklepy stricte tematyczne, np. z odzieżą skateboardową, czy odzieżą do ćwiczenia jogi/pilatesu.  

W skateshopie ubrania mogą kupić i zapaleni fani deski, jak również osoby, które lubią po prostu wygodną, modną odzież sportową. Jest ona na tyle uniwersalna, że możecie korzystać z niej jako odzieży casualowej, łączyć i miksować style – w końcu nieśmiertelne VANSY można założyć praktycznie do wszystkiego.

Okulary przeciwsłoneczne – mój hit 

To, na co według mnie, warto zwrócić szczególną uwagę w sklepach z asortymentem sportowym są okulary przeciwsłoneczne. Dlaczego? Ponieważ mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny – zazwyczaj płacimy tutaj za jakość, a nie logo. Mają (prawie zawsze, więc czytajcie dokładnie szczegółowe opisy produktu) filtry przeciwsłoneczne i porządne wykonanie. Ceny zaczynają się już od ok 60-70 zł. Za podobną kwotę można kupić je również w popularnych sieciówkach czy drogeriach, ale tam płacimy zazwyczaj za wygląd – trudniej jest dostać produkt o dobrych parametrach z filtrami UV. 

Model, który na pewno zamówię – klasyczny wygląd, dobre parametry i przystępna cena -> LINK.

Moda na aktywność
OKULARY KNOCKAROUND MAI TAIS , fot. pl.skate-europe.com

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *