Para, ławka, zdrada

Zdrada powiedzieć czy nie- odwieczne pytanie

Często zdarza się iż kobiety iż kobiety zdradzają swoich partnerów bądź mężów. Generalnie jest to spowodowanie różnymi przyczynami. W piękny sposób zostało to opowiedziane w nie jednym filmie, nie tylko polskim.

Jednak co powinna zrobić kobieta, która zdradziła swojego męża, powinna mu powiedzieć czy raczej nie? Takie pytanie staje się odwiecznym pytaniem zadawanym przez zdradzające kobiety. Wiadomo iż najlepiej jest nie zdradzać swojego partnera, ale co zrobić ma kobieta, która już zdradziła- powiedzieć czy tez nie?

Naturalnie jest to odwieczne pytanie zdradzających kobiet. W internecie można znaleźć wiele porad co ma zrobić kobieta po zdradzie- w zależności od tego czy to był jednorazowy wyskok czy też długotrwały romans, a może zdrada z efektem końcowym w postaci dziecka. Przeważnie radzi się takim kobietą po jednorazowej zdradzie, aby nie przyznawały się do zdrady tylko milczały. Gorzej jednak gdy jest to długotrwały romans, który może przynieść nie miłe konsekwencje dla związku.

W zależności od tego czy mężczyzna z którym kobieta zdradziła swojego partnera będzie chciał być z nią czy dla niego to też była tylko przygoda. Jedno jest pewne, kobieta zdradzając bierze na siebie odpowiedzialność za całą sytuację.

Wiadomo iż jeśli jest chrześcijanką to zdrada jest dla niej grzechem, a tym samym obciąża jej sumienie. Dlatego też niektórzy księża twierdzą aby nic nie mówić partnerowi bo wtedy zdradzająca kobieta „zrzuca” na partnera swoje wyrzuty sumienia z powodu zdrady. Można więc powiedzieć iż zdrada posiada ciche pozwolenie aby o niej nic nie mówić parterowi.

Wystarczy iż kobieta, która zdradza ma wyrzuty sumienia i musi żyć z przeświadczeniem swojego błędu. Sytuacja zmienia się jednak gdy kobieta chce powiedzieć swojemu partnerowi, że go zdradziła. Jednak nie wie jak to zrobić bo tak naprawdę każdy sposób przekazania takiej informacji jest zły. Nie ważne jak zostanie przekazana partnerowi taka informacja to i tak zrani ona partnera.

Więc wszystko zależy tak naprawdę od reakcji partnera na wiadomość o zdradzie czy będzie w stanie wybaczyć swojej partnerce zdradę, a jeśli tak czy zaufa jej ponownie. Także zostaje zbyt wiele pytań bez odpowiedzi.

Wiadomo iż najlepiej nie zdradzać partnera, lecz może jeśli kobieta już zdradzi to może lepiej aby milczała dla obopólnego dobra. Jeśli partner nie będzie o niej wiedział nie będzie się czuł aż tak zranione przez zdradę. Niestety na zachowanie kobiety po zdradzie nie jednolitej recepty.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *