Kilka pomysłów, jak podkręcić temperaturę w Waszym związku?

Kilka pomysłów, jak podkręcić temperaturę w Waszym związku?

W Twoim związku wkradła się rutyna? Wszystko, już o sobie wiecie, a w seksie skradła się rutyna? Nie bój się o tym rozmawiać z partnerem. To nie musi być tematem tabu. Niestety w większości związków jest. W życiu codziennym nie mamy czasu na podkręcanie temperatury. Praca, dom, dzieci, problemy nam w tym nie pomagają.

Jak temu zaradzić?

Bielizna, randka a może przebieranie?

Chcesz zrobić swojemu partnerowi niespodziankę? Wykorzystać do tego możesz bieliznę. Im bardziej skąpa tym lepiej. Można kupić ją przez Internet, lecz warto ją jednak przymierzyć by wszystko pasowało. W sklepach z bielizną znajdziemy przede wszystkim biustonosze, piżamy z satyny, rajstopy i wiele innych gadżetów, które ułatwi Wam zabawy w łóżku.

Bieliznę można kompletować w różny sposób i w różnych kolorach. Każdą rzecz można kupić z osobna więc to znacznie ułatwia nam wybór a co za tym idzie nie musimy wydawać kroci od razu by dobrze wyglądać. Jeżeli znasz na tyle swojego partnera, możesz go sama wysłać na zakupy wtedy niespodzianka będzie dla Was obojga. Niemniej jednak zdarza się, że płeć przeciwka nie zna naszych rozmiarów i by pominąć niepotrzebne sprzeczki zrób to sama.

Drugim sposobem mogą być przebieranki. Tutaj od was obu wymaga się dużej inwencji twórczej i zaangażowania. Stroje można zrobić samemu lub kupić w sklepie. Cały szkopuł polega na tym, by odegrać jak najlepiej rolę, osoby, której ubranie się przywdziało. Ważne byście ustalili to wcześniej razem by nie było później rozczarowania, że Ty się przygotowałaś a Twój partner nie. No i oczywiście, pozbądź się dzieci na noc.

Jeżeli czujesz, że nie dasz rady spróbuj może wrócić do początku waszej znajomości. Wspólna randka w restauracji, albo wyjazd w góry. Taki wyjazd tylko we dwoje, bez dzieci, problemów, telefonów. Najlepiej gdzieś wysoko w górach, przy kominku z lampką wina. Jest wiele możliwości, wystarczy chcieć się zaangażować. Czasami wystarczy by coś drgnęło zwykły całus na dzień dobry i dobranoc.

Każda próba zbliża nas do zamierzonego celu. W związku nie można osiąść na laurach, trzeba walczyć o tą drugą połówkę każdego dnia.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *